Potravinové automaty

Pro provoz našich prodejních potravinových automatů jsme zvolili značku Bianchi Vega, která nám dává, díky chlazenému vnitřnímu prostoru, možnost nabízet i chlazené potraviny a nápoje. Součástí automatu je mincovník, který vrací mince v případě, že zákazník nemá přesnou částku na nákup zboží a musí vhodit částku větší. Automaty jsou naším vlastnictvím, nejsme smluvně vázáni žádným dodavatelem, můžeme tak nabízený sortiment libovolně měnit či ho přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Nespornou výhodou našich automatů je umístění informační tabulky se složením zboží vně automatu, což zákazníkovi dává možnost provést výběr na základě jednotlivých chutí a ingrediencí nebo v případě, že je zákazník nucen omezit určité složky potravy z důvodu potravinových alergií (např. na mléko) nebo speciálních diet (např. bezlepková).

Veškerý námi nabízený sortiment je v BIO kvalitě, některé druhy pocházejí ze Spravedlivého obchodu (FAIRTRADE).

Běžný sortiment prodejního automatu tvoří různé druhy ovocných, cereálních a čokoládových tyčinek, oplatek, sušenek, mléčných přírodních či ochucených nápojů nebo ovocných nápojů v tetrapacku, plastu a plechu. Sortiment můžeme obohatit o cukrářské BIO výrobky bez cukru a výrobky BIO lahůdek z naší vlastní výroby, které jsou pro potřeby prodeje v automatu vhodně a dle hygienických požadavků baleny.

V případě Vašeho zájmu nebo poskytnutí dalších informací nás neváhejte kontaktovat.

  • Fotografie