Biocatering

Biocatering od nás je připraven z čerstvých biopotravin, které neobsahují škodlivé chemické postřiky, umělá hnojiva, geneticky modifikované potraviny, antibiotika a další látky, které nepřirozeně vylepšují barvu, vůni, chuť a trvanlivost potravin.

Při přípravě biocateringu upřednostňujeme suroviny z domácích ekofarem, teprve poté, co jsou možnosti českých bio potravin vyčerpány, sáhneme po zahraniční bio produkci.

Ke každému zájemci o biocatering přistupujeme individuálně, dle potřeb a přání zákazníka. To znamená, že téměř každý biocatering od nás je specifický originál.

Zrealizujeme pro Vás coffee breaky, rauty, zahradní párty, soukromé akce, jarmarky a další akce dle vašeho přání.

U nás můžete objednat biocatering tématicky zaměřený, a to i včetně kostýmů.

Součástí nabídky biocateringu jsou i služby s tím spojené, jako jsou zajištění obsluhy, zapůjčení inventáře, kancelářské techniky, zajištění květinové výzdoby a mnoho dalších služeb.

Samozřejmostí je i nabídka bio nápojů, a to jak nealkoholických tak alkoholických. Od nás můžete mít i bio zeleninové a ovocné šťávy z vlastní výroby, vyšťavené na nízko otáčkovém odšťavovači, který je šetrný k minerálním látkám a vitamínům, obsaženým v zelenině a ovoci. V druzích a chuťových kombinacích, na které jen pomyslíte

  • Fotografie
  • Fotografie
  • Fotografie
  • Fotografie