Výroba lahůdek

Při přípravě lahůdek používáme certifikované bio potraviny, což je zárukou toho, že neobsahují žádná umělá barviva, zvýrazňovače chutí, antioxidanty, stabilizátory a další látky, které se přidávají do běžných, konvenčních potravin, aby se tak zvýraznila jejich barva, chuť, prodloužila trvanlivost a staly se pro zákazníka lákavé, avšak na úkor kvality a prospěšnosti těchto potravin pro organismus člověka.

Základní nabídku studené kuchyně – lahůdek tvoří různé druhy obloženého pečiva, pomazánek a čerstvých ovocných či zeleninových šťáviček.

V našem obloženém pečivu najdete jak náplně masové, tak vegetariánské nebo veganské. Obložené pečivo připravujeme ve třech velikostech – od nejmenších chlebů, přes obložené rohlíky a největší bagety. Dáváme tak zákazníkům na výběr, zvolit tu správnou velikost pro sebe a svou momentální stravovací potřebu. Chleby standardně balíme do plastových krabiček, rohlíky a bagety dodáváme jak balené tak nebalené. Výhodou balených výrobků je jejich prodloužená doba spotřeby.

Ovocné a zeleninové šťávičky stáčíme do PET lahviček o objemu 0,33 l. K odšťavování používáme šetrný nízkootáčkový odšťavovač, čímž se při výrobě zamezuje vzniku tepla při rotaci odstředivého kotouče a nedochází tak ke znehodnocování vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek obsažených v čerstvém ovoci a zelenině.

Pomazánky jsou standardně balené v plastových krabičkách o hmotnosti 100 g. Mezi našimi výrobky naleznete i takovou delikatesu, jakou je bramborový salát se šunkou, vejcem a kyselou okurkou, to vše zalité agarem a zdobené čerstvou bylinkou.

  • Fotografie
  • Fotografie
  • Fotografie
  • Fotografie